• USD: 32,5652 ₺
  • EUR: 34,8466 ₺

Hakkımızda

Şirketimiz Afeks İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti, 1995 yılından beri mobilya malzemeleri toptan ve perakende ticaretinde faaliyet gösteren, mobilya malzemeleri tedarikçisi olan A.F.Kasapoğlu Orman Ürünleri Ltd. Şti’nin 2011 yılında kurulmuş ithalat ve ihracat şirketi olarak Bursa’da kurulmuştur.

Köklü geçmişinden almış olduğu dinamizm ile kısa bir zamanda sektörde benzeri bulunmayan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunan adres konumuna gelmiştir. 2011 tarihinden itibaren ev geliştirme perakendeciliği sektörüne de giriş yapan Afeks, Bursa Yıldırım, Nilüfer Küçük Sanayi,Eskişehir Emko Sanayi Sitesi, ve İstanbul Başakşehir’de bulunan mağazalarında, yerli ve ithal çok sayıda markayı, uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile tüketicilerle buluşturmaktadır.

Toptan ve Perakende geleneksel mağazacılığının yanı sıra hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduran Afeks Yapı Market Sanayi ve Ticaret Ltd Şti olarak, 2016 itibari ile www.afeksyapimarket.com. sanal mağazasını kurmuştur. Her geçen gün e-ticaret sitesi ürün yelpazesini arttıran Afeks Yapı Market, en yeni dijital pazarlama trendlerini de yakından takip etmektedir.

Afeks © Copyright 2020 Afeks İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

Bu site Shopinom Bayi Yönetim B2B ile hazırlanmıştır.